Aktuality

Čo máme nové?

Pošlite tašku vianočného nákupu

pridal: admin | dátum: 7. decembra 2020 | kategória: Novinky

Pošli tašku vianočného nákupu! V našej misii pokračujeme aj v mesiaci december. Stále pomáhame núdznym – seniorom i zdravotne znevýhodneným s nákupom a dodaním toho, čo potrebujú. O to viac, lebo nákupy sa stávajú náročnejšími na čas a energiu. Pre starších a zdravotne znevýhodnených to môže byť skutočným problémom nielen kvôli pandémii. Práve preto im nákup zrealizujeme a privezieme priamo domov! Netlačte sa v obchodoch a neohrozujte svoje zdravie pred ani po vianočných sviatkoch.

Audioupútavka:

0901 720 099
Viac informácii o projekte Pošli tašku nájdete na www.poslitasku.sk

Nebojte sa využiť pomoc s nákupmi pred sviatkami cez službu Pošli tašku. Sme pripravení vám pomôcť aj v zhoršujúcej sa situácii. Chráňme spoločne naše zdravie. 

Mária Hvozdíková, manažérka komunikácie BACH

Podporu nám ponúkajú firmy aj jednotlivci, denne sa ozývajú dobrovoľníci (v hlavnom meste je k dispozícii 60-tka dobrovoľníkov), ktorí majú čas vám nakúpiť a doručiť všetko čo potrebujete, až ku vám domov. Bezpečne a diskrétne.

Koordinátorka dobrovoľníkov Bratislavskej arcidiecéznej charity Sláva Kročková:

Neváhajte v aktuálnej situácii, či už ste senior alebo ste zdravotne znevýhodnený, ZAVOLAŤ NÁM. Nebojte sa o to, že nepatríte do znevýhodnenej skupiny, alebo že práve vy nemáte právo žiadať pomoc. Radi vás vypočujeme a podporíme. Vždy!

Koordinátorka dobrovoľníkov Bratislavskej arcidiecéznej charity Sláva Kročková:

Ak pomoc nepotrebujete vy, pozrite sa okolo seba a dajte vedieť svojmu kamarátovi, známemu, i susedke, že existuje Pošli tašku. Služba nič nestojí – dobrovoľník vám nakupuje v obchode ZADARMO a donáška nákupu je tiež ZADARMO.

Ak nemáte peniažky navyše, teda neviete si zaplatiť obsah nákupu – NEPLATÍTE ani zaň! Stačí len zavolať a porozprávať sa s našou koordinátorkou, ktorá vás vypočuje, nadiktujete jej, čo potrebuje a veríme, že vyrieši všetko k vašej spokojnosti. 

0901 720 099 – je číslo na našu hlavnú linku pomoci služby Pošli tašku v Bratislave, kde sa môžete povypytovať, na čo len ste zvedaví. Ozvať sa môžete do 22. 12. 2020, aj po sviatkoch – od 28. 12. do 31. 12. 2020. Ďalšie kontakty farských charít a spolupracujúcich organizácií, ktoré tiež realizujú Pošli tašku nájdete na stránke: www.poslitasku.sk.