Ponuka práce

 Sociálny pracovník

Pracovná pozícia: Sociálny pracovník pre Bratislavskú arcidiecéznu charitu

Náplň práce:

  • Denne sa stará o nových i už evidovaných klientov Bratislavskej arcidiecézy
  • Poskytuje poradenstvo sociálne znevýhodneným klientom a vedie potrebnú dokumentáciu
  • Spolupracuje na koordinácii požičiavania zdravotných pomôcok
  • Komunikácia s potrebnými úradmi a štátnymi inštitúciami

Požiadavky na zamestnanca:

  • VŠ vzdelanie v odbore Sociálna práca – môže byť aj absolvent
  • Proaktívnosť, flexibilita, schopnosť pracovať s ľuďmi a v tíme
  • Dobrá organizácia práce, adekvátne komunikačné zručnosti, odolnosť voči stresu, sociálne cítenie
  • anglický jazyk výhodou
  • internetové znalosti – používateľ
  • Vodičský preukaz

Termín nástupu:

  • 11.2016

Platové podmienky:

  • Dohodou

Druh pracovného pomeru:

  • Plný úväzok, pracovný čas od 8:00 – 16:30 hod.

Miesto výkonu práce:

  • Krasinského 6, Bratislava

Svoje životopisy posielajte na kosegiova@charitaba.sk

 Adresa

Bratislavská arcidiecézna charita
821 04 Bratislava
Kontaktná osoba: Bc. Katarína Kösegiová
E-mail: kosegiova@charitaba.sk